top of page
Hizmet veren bir şirket olarak, biz nitelikli profesyonellerden oluşan takımımız üzerinden, kaliteye büyük önem vermekteyiz. Tüm Tesko çalışanları kendi görevleriyle alakalı özel niteliklere sahiptir ve kendi alanlarında çeşitli mühendislik projelerini yönetebilecek ve denetleyebilecek geniş tecrübeye sahiptir.
 
Şirketimiz

Tesko aktivitelerine 2004 yılında İstanbul, Türkiye' de başlamış ve kurulduğu günden itibaren güvenilirlik ilkesinden taviz vermeden sayısız projede yer almıştır. Şirketimiz ağırlıklı olarak NDT sektöründe faaliyet göstermekte, mühendislik denetim hizmetleri odaklı çalışmaktadır. Tesko; denizcilik, açıkdeniz platformları, petrol, gaz, enerji ve petrokimya gibi pek çok endüstriyel alana hizmetler sunmaktadır.

Stratejimiz

Tesko tecrübeli bir kadro tarafından yönetilmekte ve her türlü saha operasyonunu sorunsuz gerçekleştirmeye kendini adamış yetkin teknisyenler, mühendisler ve teknik idarecilerden oluşan bir takım tarafından desteklenmektedir. İşimiz söz konusu olduğunda, rahatlıkla tam garanti verebilmekteyiz. İnanıyoruz ki, işimiz ile ilgili her türlü mühendislik çalışmasının üstesinden gelecek tecrübeye ve uzmanlığa sahibiz.

Değerlerimiz

Dürüstlük yapmakta olduğumuz her işin özünde yer alır. Bizler doğrucu, etik ve açık sözlüyüz çünkü müşterilerimizle, çevremizle, paydaşlarımızla ve birbirimizle olan ilişkilerimizin temeli güvendir. Biliyoruz ki işimizin her seviyesinden herkese saygı duymak çok önemlidir. Bizler çeşitliği savunur, bireyselliği benimser ve başkaları konuştuğu zaman dikkatle dinleriz. En iyisi olmak için, yeni ve heyecan uyandıran yönlere doğru ilerleyeceğiz. Bu değerleri her hareketimiz için rehber edineceğiz.

Nasıl Çalışırız ?

Tesko' da ölçümler üzerinden yönetmeye olan inancımız tamdır ve bu felsefe işimizin her aşamasına işlemiştir. Sonuçlar organizasyonumuzun her seviyesinde aylık olarak incelenir ve düzenli olarak müşterilerimizle paylaşılır. Bu geri dönüşümler devamlı gelişim programımızın temelini oluşturur. Organizasyonumuz her müşteriye, her yerde ve her zaman güvenilir, tekrar edilebilir hizmetler sunmaya yönelik kurulmuştur.

bottom of page