top of page
Biz farklılaşan politikamızla, kaliteyi esas alan tutumumuzla, insan ve çevre bazlı çalışma prensibimizle, bağımsızlığımız ve tarafsızlığımızla, profesyonel gelişimi her daim desteklenen uzman kadromuz ile dünyanın her tarafından uluslararası standartlara ve kanunlara uygun, endüstriyel denetim ve kontrol hizmetleri vermekteyiz.

Yıllardır, binlerce gemiye çıktık, çıkıyoruz ve uluslararası standartlara uygun muayeneler ve denetimler yapıyoruz. Denizcilik test ve denetim ihtiyaçlarınıza, uygun çözümü getirmek için gereken tecrübeye sahibiz.

Denizcilik Test

Hizmetleri

Endüstriyel Test

Hizmetleri

Denetim

Hizmetleri

Boruhatları, açık deniz yapıları, enerji santralleri, depolama tankları, köprüler, barajlar, çelik yapılar, rafineriler, demiryolları... Tesko olarak, iyi eğitimli mühendislerimiz, teknisyenlerimiz ve proje müdürlerimizle siz müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için oradayız.

Uzman kadromuz ihraç edilen endüstriyel ürünler için, her sevkiyat öncesi ilgili kanunlara ve düzenlemelere uygun, çeşitli denetim ve uygunluk kontrol hizmetleri sunmaktadır.

bottom of page