top of page
Tesko' da, bizler çalışanlarımızın en önemli varlıklarımız olduğuna inanmaktayız. Zorluğun doğası ister müşterilerimizin kalite beklentilerini yerine getirmek, ister personelimizin eğitim ihitiyaçlarını karşılamak olsun, esas olarak farkı yaratanlar tutkulu, kararlı ve yetkin çalışanlarımızdır. 
 

 

Güven tüm etik iş ilişkilerinin merkezinde bulunmaktadır. Güven, verilen sözlerin tutulmasıyla ve alınan kararların yerine getirilmesiyle oluşturulur. Güven oluşturmanın anahtarlarından biri de ilişkilerimizde zamanında ve doğru bilgi vererek karşımızdakilere karşı şeffaf olmaktır. 

 

Tekso' nun çeşitli ve tecrübeli profesyonelleri işimizin her kısımında ortak bir mükemmeliyet amacına doğru birlikte çalışırlar. Çalışanlarımız bizim gücümüzdür. İşlerinde derin bir bağlılıkla ve daha iyi başarılar elde etme arzusuyla çalışan tecrübeli ekiplerimiz, tüm müşterilerimiz için inovatif ve üst düzey çözümler geliştirmeye çaba sarf etmektedir.

 

İşe alım sürecimizde bizler adaylarımızın bireysel yeteneklerini ve bilgi birikimlerini dikkate alırız, ardından görevleri için gereken belirli yeterliliklere, şirket kültürümüze, müşteri beklentilerine ve iş hedeflerimize uygunlukluklarını tartarız. Her çalışanımız yeteneklerini bileylicek ve potansiyellerini açığa çıkaracak yoğun bir eğitimden geçerler, böylece işin başından ellerinden gelenin en iyisini ortaya koymak için şekillenmiş olurlar. Düzenli eğitimlerimizin yanı sıra çalışanlarımız için şirket içi NDT eğitimleri de vermekteyiz.

bottom of page